Užijte si Dětský den

31. 5. 2018

První červnový den již tradičně patří dětem. Teplé počasí a blížící se prázdniny přímo vybízí vyrazit s dětmi za zábavou a společně se dosytosti vyřádit. Co s dětmi podniknout a jaké stylové outfity pro ně vybrat? Dáme vám několik osvědčených tipů.

My image 1
dívka: šaty GUESS, plátěnky TOMS

Venku je krásně, a tak je ten správný čas vyrazit ven. Nechte inspirovat hravými kousky  ve veselých barvách a navíc z příjemných materiálů. A co v tento den podniknout? Skvělým způsobem jak strávit den tak, aby jste si to užili vy i vaše děti je uspořádat zábavný stylový piknik.

My image 2
dívka: šaty Desigual
chlapec: triko GUESS

Návod je jednoduchý - vytipujte si hezké místo někde v přírodě, pozvěte své kamarády a kamarádky s dětmi, napečte muffiny, udělejte domácí zmrzlinu a limonády.

Stejně tak jako vás bude bavit obléct se na tuto příležitost do bohémského stylu, tak si to budou užívat i vaše děti. Vyberte jim něco z naší barevné kolekce na BIBLOO, plné hravých vzorů. Dobré střihy a příjemné materiály jsou absolutní základ. Nejdůležitější ale nakonec budou vtipné a hravé doplňky -  přineste barevné brýle, turbany, šátky a šperky. Dovolte si popustit uzdu fantazii a vymódit vaše nejmenší. Pokud sebou navíc vezmete foťák nebo třeba Polaroid, vaše děti vám za pár let budou vděčné za to, že je zvěčníte ve stylových outfitech. Fotky ze stylového pikniku vám navíc můžou příštích několik let zdobit zeď obývacího pokoje.

Přejeme vám krásný a stylový den dětí.  

My image 3
holínky Hunter

Děkujeme Cocovan on the road na Střeleckém ostrově v Praze za možnost focení. 

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru