5 důvodů, proč potřebujete diář DOLLER

14. 9. 2018

Stylový módní doplněk, který vám pomůže s plněním vašich cílů a snů - to je neobyčejný diář DOLLER. Tady je 5 důvodů, proč ho potřebujete i vy!

1 - Není datovaný, a tak s ním můžete začít kdykoliv.
Nemusíte si ho schovávat na 1. ledna. Dokonce můžete měsíc i vynechat (třeba když jedete na opravdu dlouhou dovolenou). Všechny časové údaje do něj doplníte sami dle svých potřeb.

My image 2

2 - Pomůže vám na cestě za vašimi plány a sny.
Kde se vidíte za 5 let? Pro někoho tak abstraktní otázka, že tuhle sekci v úvodu diáře nechá zatím prázdnou. A někdo začne se sepisováním seznamu a ještě jej doplní o názorné ilustrace. Je jen na vás, jak to pojmete. Pravidelné sekce, které vám pomohou reflektovat vaše úspěchy, postřehy, pokroky i nezdary jsou ale skvělým pomocníkem, jak dosáhnout svých ročních, měsíčních, týdenních i denních cílů. Ať už máte v plánu naučit se španělsky, začít cvičit nebo jen prostě potřebujete koupit to mlíko!

My image 3

3 - Efektivita a organizace!
Měsíční přehled slouží pro lepší plánování a organizaci. Události pak můžete zaznamenat také do jednotlivých týdenních sekcí. Konkrétní týdny máte na přehledné dvoustraně, včetně časového plánu pro každý den, prostoru pro poznámky i prioritizaci úkolů.

My image 4

4 - Skvěle vypadá a vejde se do kabelky.
Minimalistický design, výběr ze dvou barevných variant a přehledný obsah jsou pomyslnou třešničkou na papírovém dortu. Rozměr A5 se navíc vejde do každé kabelky (snad jen kromě psaníčka) i batohu, a tak jej můžete mít neustále při sobě.

My image 5

5 - Není závislý na nabité baterii ani dostupnosti wi-fi.
Nehodí se to nikdy a už vůbec ne třeba před pracovní schůzkou. Je zkrátka skvělé mít všechny důležité informace pohromadě, aniž byste byli závislí na dostupnosti zásuvky nebo power banky. O vypadávání dat nemluvě. Vivat papír!

 My image 1

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru