Kavárna Jako pracovní prostor

6. 10. 2015

Máte tu výhodu, že můžete pracovat z domova, ale čtyři stěny vašeho pokoje vám začínají být malé a absence konverzace s ostatními lidmi se u vás začíná projevovat úzkostí? Nehledejte novou práci v open-spacu, ale vyrazte jednoduše do kavárny. Nebojte se – vybrali jsme pro vás ty, do kterých můžete jít na jistotu. 

PRAHA: Kavárna Pracovna

My image 1

Kavárna Pracovna je projektem čtyř mladých lidí, který nabízí balíček „dva v jednom“ – klasické kavárenské posezení i pronájem kanceláře či větších zasedacích prostor. Svačinu nechte doma, v Pracovně vaří skvěle. Další výhodou je možnost setkávání s lidmi, kteří sem přijdou stejně jako vy za prací na počítači. Můžete s nimi sdílet nejen obědovou pauzu, ale i nové nápady a pracovní příležitosti.

My image 2

www.pracovna.cz

BRNO: SKØG Urban Hub

My image 3

Celá Praha může tento prostor Brnu jen závidět. Moravská metropole právě prožívá café-boom a otevírá se tu jedna kavárna za druhou. SKØG se však svým interiérem a nabídkou vymyká všemu, co jste zatím měli možnost v Čechách vidět a potkali spíše na výletě ve Skandinávii. Touto severoevropskou oblastí se majitelé hubu nechali inspirovat a kavárna se tak může chlubit krásným interiérem v industriálním stylu. Pokud k svižné práci kávu nepotřebujete, vězte, že si v SKØGu i přesto rychle vytvoříte závislost. Mají totiž vlastní pražírnu! A práce vám tu půjde od ruky – díky všudypřítomné vůni dřeva si budete připadat jako ve skutečném SKØGu (ve švédštině znamená les).

My image 4

www.skog.cz

OSTRAVA: CO KAFE

My image 5

Co takhle dát si kafe v Ostravě? Propagátoři kávové kultury v tomto městě se konečně od pojízdného café baru posunuli k otevření vlastní kavárny. Bohužel nedávno museli změnit lokalitu, a tak se do poloviny října můžete těšit na otevření CO KAFE číslo 2, kde budete moci vytvořit vlastní pracovní prostor. CO KAFE bude v Ostravě jediným místem svého druhu. Usaďte se tam, kde budete mít ideální světlo a můžete se pustit do práce. 

My image 6

www.co2kafe.com

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru