Události v listopadu, které by vás neměly minout

31. 10. 2015

Nevíte, jak naložit s volným časem? Vybrali jsme pro vás ty nejlepší listopadové akce.

POKOJE, 23. října – 1. listopadu

Mnoho času této výstavě už nezbývá, přesto si zaslouží vaší pozornost. Již po čtvrté studenti z devíti vysokých uměleckých škol promění prostor starého pražského domu v jednu velkou výstavu. Ateliéry fotografie, malby či obuvi mohou jednotlivé pokoje proměnit v cokoli, co jim fantazie dovolí. Předchozí tři ročníky nás nikdy nezklamaly, a proto se do Pokojů vydáme i tentokrát.

SPECTRE – NOVÁ BONDOVKA V KINECH

Novou bondovku s názvem Spectre si prostě nemůžeme nechat ujít. Po čtyřiadvacáté má James Bond opět velký úkol, nové nepřátele a krásné ženy. Z „Bond girl“ se již stala „Bond woman“, neboť Monica Bellucci je ve svých padesáti jedna letech nejstarší partnerkou Jamese Bonda. Také by vás mohlo zajímat, že malou roli si ve filmu střihne i zpěvačka Rihanna, a že se kromě Itálie a Mexika natáčelo i v Praze. 

MADONNA V PRAZE, 7. a 8. listopadu

Popová královna jede opět do Prahy, aby představila své poslední album Rebel Heart. Ten, kdo již Madonnu naživo viděl, ví, že očekávání může mít veliká. Obrovská scéna, geniální kostýmy i speciální choreografie s hudbou, která vás roztančí. Největší fajnšmekři si mohou Madonnu užít dvakrát po sobě. Pokud tedy sehnali lístky, které jsou již beznadějně vyprodané.

FAMUFEST 2015 EXPOSED, 18. – 22. listopadu

Chcete se potkat s dalšími mladými lidmi v centru Prahy, dívat se na filmy a povídat si o nich? Přijďte na FAMUFEST, který se letos koná na Letné – konkrétně v Bio OKO, AVU a The Chemistry Gallery. Těšíme se na projekce studentských filmů, hudební koncerty, debaty, fotografické výstavy a vyhlášení těch nejlepších snímků od mezinárodní poroty.

MĚSÍC FOTOGRAFIE V BRATISLAVĚ, 2. – 30. listopadu

Pokud milujete fotografické umění, určitě si musíte udělat výlet do Bratislavy. Tam se totiž během listopadu představí množství výstav z celého světa, které budou součástí celoevropského cyklu Evropský měsíc fotografie. Ten se dále koná pouze ve Vídni, Berlíně, Římu či Paříži. 

MOVEMBER, 1. – 30. listopadu

S listopadem nesmí chybět již několikátý ročník Movemberu, během něhož budou ulice znovu plné mužů s knírky. Nepůjde o návrat do minulosti, ale o podporu nadace, která napomáhá zdravému a delšímu životu mužů. Nejvíce se zaměřuje na rakovinu prostaty a varlat, na jejichž léčbu vybrala již více než dvanáct miliard dolarů. Pánové, také si necháte narůst knírka?

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru