ŽIJTE NA VYSOKÉ NOZE

5. 11. 2015

Mít několik párů krásných lodiček je snem i nutností každé ženy. Bez rozdílu věku, bez ohledu na to, co dělají. Přinášíme vám ty nejkrásnější od značky ALDO.

My image 2

Černé lodičky ALDO

S dokonalou výškou deseti a půl centimetru jsou vrcholem ve světě podpatků. Podobné výšky se ale nebál ani muž, Ludvík XIV. Vysoké podpatky ALDO dokonale následují moderní tvary bot, které připomínají malou loďku - a odtud také získaly své jméno. I název značky je odvozenina od jména samotného zakladatele, Alda Bensadouna. Ten je původem Maročan, a dnes jedním z nejvlivnějších mužů v kanadském módním průmyslu. Ve svých 76 letech je držitelem státních vyznamenání, ale i nezastavitelným běžcem stopujícím marketingový i módní vývoj.

My image 3

Zlaté lodičky ALDO

Obujte boty, které promění každou ulici v módní molo, a užijte si luxus života na vysoké noze. Černý základ do práce, světle růžová varianta na romantickou schůzku a konečně zlaté na večírek, který bude končit až k ránu.

My image 1

Růžová varianta lodiček

Krásné lodičky jsou nejen jedním z prostředků, jak zaujmout muže, ale i nástrojem, jak se cítit lépe a zvednout si sebevědomí.

Nechybí vám jeden z párů?

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru