5 IKONICKÝCH ZNAČEK, KTERÉ SI ZASLOUŽÍ VAŠI POZORNOST

7. 11. 2015

Na světě je jen několik značek, které jsou ikonami svého oboru. Jejich předností je několikaletá tradice, známé produkty i slavné jméno. Znáte je také?

BLAUER

Když se ochladí, vídáme prošívané zimní bundy a kabáty i v českých ulicích. Přesto možná nevíte, že tvůrcem tohoto legendárního kousku je americká značka Blauer. Prachové peří uvnitř a vnější vrstva z nylonu je před vrtochami počasí dělá prakticky nepromokavé. I proto může být Blauer od roku 1935 výrobce uniforem pro americkou policii a armádu.

LONGCHAMP

Jeden z nejslavnějších francouzských domů, který je pověstný tím, že vyrábí dámské kabelky. Až se opět vydáte na výlet do Paříže, zkuste spočítat, kolik Pařížanek potkáte s kabelkou Longchamp. Nedopočítáte se. Již od roku 1949 jsou totiž tyto slavné kabelky součástí pověstného francouzského stylu. Jejich tvar je nadčasový a pohodlně se do nich schová vše, co každá žena potřebuje. Od nezbytných kosmetických drobností až po baleríny na přezutí po celém dni chůze na podpatkách.

 

DIESEL

Občas se člověku při vyslovení značky okamžitě vybaví charakteristický produkt. Tak tomu je i u brandu Diesel. Ten je oblíbenou značkou všech, kteří žijí nezávislý kosmopolitní život. Neodmyslitelné jeansy, pohodlné triko i kožená bunda jsou tím, na co milovníci značky Diesel nedají dopustit. V případě této značky není důležité, co si od ní oblečete. Je totiž ojedinělým výrobcem módy, která neztrácí svou krásu ani nadčasovost.

 

HÖGL

 

Pro největšího výrobce kvalitní obuvi v Evropě musí být charakteristické kvalitní materiály a poctivá ruční práce. Značka Högl tyto podmínky splňuje dokonale. Nákupem sezónní obuvi u ní rozhodně neprohloupíte. My jsme se do ni zamilovali pro její elegantní, luxusní vzhled, maximální komfort a především více než sedmdesátiletou tradici. Jaro, léto, podzim, zima obuti v botách Högl znamená vykročit vždy tou správnou nohou.

 

 

TOMMY HILFIGER

 

Značka Tommy Hilfiger za sebou má dlouhou cestu. Její zakladatel začínal svým snem o vytvoření luxusního módního brandu v malém newyorském obchůdku. Dnes ale může říct, že se mu jeho fantazie a sny vyplnily na sto procent. Po téměř čtyřiceti letech je totiž zavedenou značkou, která je právem spojována s kvalitním provedením a přesným střihem. Tommy Hilfiger je jméno, které lze propojit jen s luxusem a životním úspěchem.

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru