Antony Morato

12. 11. 2015

Líbí se vám muži v oblecích? Nám ano. Proto máme radost, že vám můžeme představit Antony Morato – značku, která dokáže z chlapů udělat opravdové muže.

My image 1

Sako Antony Morato/Košile Antony Morato/Jeansy Antony Morato/Pásek Antony Morato/Polobotky Gant

Výrobce italského pánského oblečení rád kombinuje formální prvky s neformálními, sako a tenisky. Oslovuje především ty zákazníky, pro které móda není jen produktem, ale životním stylem a jejím prostřednictvím chtějí vyjádřit sebe sama, svůj názor i pohled na svět. Antony Morato je tedy pro ty, kteří rádi míchají zdánlivě neslučitelné.

Vše má pod taktovkou kreativní ředitel Lello Caldarelli, který značku založil v roce 2007 spolu se svými dvěma bratry Giovannim a Taniem. Jejich společné podnikání si vyneslo prestižní označení „nejrychleji rostoucí značka pánské módy“, a stejně jako u vedení stojí tři bratři, tak i samotný brand má tři módní řady – black, gold a silver. 

Black Antony je rocker libující si v černé barvě, ale sáhne i po dalších tlumených barevných odstínech - bordeaux nebo khaki. Základní kousky jako saka a košile míchá s dalšími prvky šatníku – teniskami a mikinou. Zlatý Morato jde střední cestou – má rád pohodlí, a přesto si potrpí na hezké oblečení. Volí tedy pohodlné džíny a trička s potisky. Poslední řada silver je sportovní a nabízí volnočasové oblečení ze střihů, jejichž účel je jediný – zajistit komfort svému nositeli.

My image 3

Hodinky Diesel

Možná se ještě ptáte po významu jména, které značka nese. Je to ale prostší, než by se zdálo. Zakladatelé si byli vědomi, jak je jejich příjmení Caldarelli nevyslovitelné nejen pro cizince, ale i pro samotné Italy. A tak společně vymysleli jméno, které má italský zvuk a snadno se vyslovuje lidem po celém světě. Aktuální kolekci Antony Morato si můžete prohlédnout právě u nás.

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru