Parka nesmí chybět ve skříni

18. 11. 2015

Když přichází zima, je několik věcí, bez kterých se naše skříň neobejde. Parka je jednou z nich.

My image 1

Parka Alcott/Triko Replay/Svetr Alcott/Jeansy Pepe Jeans

Základem je bunda nebo kabát, který nás spolehlivě doprovodí po dobu celého zimního období. Parka je směs kabátu i bundy, který můžete jednoduše doplnit o jeansy, stáhnout ji tam, kde budete potřebovat, vytáhnout kapuci, když si to počasí vyžádá. Milujeme hořčicovou barvu této parky Alcott – skvělá změna mezi všemi černými a šedými kabáty, které s příchodem studeného počasí vídáme v ulicích. 

My image 2

Možná vás napadá, co vlastně ta parka je. Ještě před několika lety bychom tomuto svrchníku řekli maximálně bunda. Parka má ale svou historii, která začala v tom nejchladnějším koutu Sibiře, kde žije kmen Nemetů. Parka je nejen jejich vychytávkou s kapucí obalenou kožešinou, ale i jejich vlastním slovem, které se do angličtiny dostalo už v 17. století a znamená „zvířecí kůže“, ze které si svůj praktický kabát šili. Nám v Evropě bohatě postačí parka z materiálu, který se dobře udržuje, přesto ta od Alcott má skvělou hřejivou podšívku a spoustu praktických kapes. Jedna radost takový kousek nosit. 

My image 3

Boty U.S. Polo Assn

Mohlo by vás zajímat

  • BIBLOO VIP
    Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
  • Doprava zdarma
    Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
  • Až 60 dní na vrácení
    Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
  • Doručení druhý den
    Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
  • 222 701 000
    Jsme vám k dispozici
    v pracovní dny
    mezi 8:00 – 17:00 hod.
  • Ověřeno zákazníky
    Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru