Nejčernější z černých doplňky Replay

2. 12. 2015

Kolekce, která vyšla tento rok od značky Replay na trh je dokonalým odrazem toho, co tato značka znázorňuje. Modely odráží kvalitu a jedinečnost. Kombinace zlaté a černé. Jednoduché nebo perfektní? Oboje. 

Zajímavé zapínání batohu překvapí a zároveň přesvědčí, že je na svém místě. Nejčastěji hledané věci můžeme umístit právě tam. Dámy, které se k batohu nepřiklání zaujme klasický tvar kabelky, která má nenápadnou aplikaci a ideální tvar na všechno potřebné na každý den. Ten pracovní i ten volný.

My image 2 

pásek/čepice/náramek/batoh/rukavice

Čepice nebo klobouky? Povolené je oboje. Klobouk outfit příjemně doplní, avšak je pravda, že na nahřátí poslouží víc čepice. Ta černá obzvlášť. Jeden z modelůke doplňen dokonce třpytkami, které rozhodně rozjasní a zvýrazní černou barvu. 

My image 2

kabelka/klobouk/čepice

V neposlední řadě Replay zařadil do kolekce rukavice, které na první pohled mohou působit jako čistě rebelská záležitost, ale opak je pravdou. Rukavice zkuste skombinovat s šaty a určite nám dáte i vy samy za pravdu, že rukavice sa rázem stanou elegantními. Věříme, že se na to dáte spolu s námi. A značkou Replay!

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru