Pohodlí, styl REPLAY

11. 12. 2015

Módní značka, která vás okouzlí. Má nadčasový design, používá odolné materiály a především je jiná, než ty ostatní...

My image 1

bunda/triko/pásek/jeansy/boty

Jedním z významů anglického slova "replay" je i "opakování".  Když teprve jedenadvacetiletý ital Claudio Buziol v roce 1978 registroval tuto značku, (mimochodem inspirován sledováním fotbalového Světového poháru v Argentině, při kterém televize poprvé v historii umožnila "replay" funkci a opakovala klíčové momenty utkání) měl jasnou představu, co přesně zopakovat chce. Syna krejčího, který si - zatím pro sebe - navrhoval trička, jež na trhu postrádal,  okouzlil ležérní styl amerického venkova 50. let a pustil se do jeho renesance.  Svou značku postavil na pohodlných, originálně střižených, ale především téměř nezničitelně odolných džíny Replay. Už na konci osmdesátých a začátku devadesátých let se Buziolova značka celkem snadno etablovala na celosvětovém trhu.

My image 2

bunda/triko/boty/jeansy/rukavice/čepice

Dnes Replay nabízí košile, šaty, kraťasy, trička, spodní prádlo, čepice, svetry, mikiny, boty, brýle, šperky a dámské i pánské vůně v Evropě, Asii, Africe, severní i Jižní Americe... Najdete ji v padesáti zemích, což je poměrně působivé číslo, vezmeme-li v úvahu, že na celém světě je téměř dvě stě států. Svou módu, která je odolná, a jak její tvůrci s nadsázkou inzerují, upravená na "velmi hrubé zacházení", Replay tedy nabízí na čtvrtině světa. Kdo propadl značce Replay, musí při jejím nákupu sice sáhnout hlouběji do kapsy, výrobci ale zaručují, že si kupuje jeansy, které ho dost možná přežijí... Replay myslí na všechny. Jste li výjimečně velcí, malí, štíhlí, mohutní ani tak nebudete mít problém. Oblečení v téměř každé velikosti zásluhou ohleduplných a přemýšlejících tvůrců je samozřejmostí.

My image 3

bunda/triko/čepice/pásek/jeansy

Zakladatel brandu Replay Claudio Buziol zemřel náhle, pravděpodobně na infarkt, v roce 2005. Jeho jméno stále nese nadace sídlící v Benátkách. Podporuje mladé umělce všech možných zaměření, aby mohli jít, tak jako Claudio Buziol za svým snem a ukázat světu, co umějí. 

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru