Do jakých knih se začíst v lednových mrazech?

23. 1. 2016

Je zima, brzy tma a vy netoužíte trávit každý večer ve společnosti druhých? Pak je ten správný okamžik zalézt pod deku a otevřít si knížku. Jakou? Nechte se inspirovat...  

Frank Doorhof: Modelingová fotografie Chcete začít fotit? Nebo už fotíte a hodilo by se vám pár tipů? Známý módní fotograf a instruktor kreativního svícení Frank Doorhof vám je poskytne. Odhaluje totiž své postupy při focení modelingových fotografií. A budete příjemně překvapení tím, že nejsou zas tak náročné k realizování - ani finančně, ani prakticky. Poradí, jak vybrat modelku, jak objevit ty správné lokace,jak nastavit a vytvořit vhodné pozadí a mnohem mnohem víc. Modelingová fotografie je kniha plná řádků a obrázků, které nemohou nebavit.

My image 3

Rachel Cusk:  Arlington Park Říká vám něco termín "zelená vdova"? Ne? Tento pojem charakterizuje dobře situovanou manželku, která žije ve zlaté kleci a věnuje se péči o děti, dům a své nehty. Kniha popisuje jeden zamračený den v životě pěti mladých matek, jež svůj čas tráví s rodinami ve vilové čtvrti na okraji Londýna. Partneři, potomci, domácnost, nákupy, kamarádky - to vše je jedno velké bojiště. Vtipné a povinné čtení pro každou ženu, která občas klesá na duchu...

My image 1

Adelle Waldman: Milostné pletky Nathaniela P. Nadějný spisovatel z Brooklynu a rodící se hvězda tamní literární scény. To je Nathaniel Piven, hlavní hrdina humoristického románu. Mladá, talentovaná a nesnesitelná postava, která vymetá večírky, a když mu vyjde první kniha, jeho úspěchy u žen se zvyšují raketovou rychlostí. A protože na poli milostném trochu tápe, okolnosti ho donutí přemýšlet o tom, co od života vlastně chce. 

Máte ambice nejen číst, ale i psát? Začněte polehoučku.

Moje recepty – zápisník Měla vaše maminka, nebo babička v šuplíku ušmudlaný sešit, notýsek či zápisník, ve kterém se po generace schraňovaly rodinné recepty? A chcete ho taky? Žádný problém! Vytvořte si i vy svou studnu nápaditých a oblíbených jídel.  Vlastní kuchařskou knihu, do níž budete zapisovat recepty na pokrmy, která vám chutnaly. Recepty, které chcete zaznamenat nejen pro sebe, ale i pro svoji dceru, syna, vnučku nebo snachu. Otevřete tento sešit a začněte psát svůj kuchařský deník. Takovou jednu osobitou, máslem a vanilkovým cukrem křtěnou etapu vašeho života. 

My image 2

 

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru