V květnu do kina. Na co?

11. 5. 2016

Květen je jedním z nejkrásnějších měsíců z celého roku, pokud však o víkendu nebude počasí podle vašich představ nebo se jen budete chtít kulturně vyžít, vyrazte do kina. Na jaké filmové lahůdky se můžete těšit? Vybrali jsme pro vás několik snímků, které nás zaujaly, a věříme, že i vy si vyberete. Zde je malá ochutnávka.


Odpočinek a relaxace u povedené komedie
Máte toho v práci dost a potřebujete si odpočinout, relaxovat a zasmát se? Vyzkoušejte romantickou komedii „How to Be Single“, v překladu „Jak přežít SINGLE“. V hlavní roli se představí Dakota Johnson, dcera slavných rodičů Melanie Griffith a Dona Johnsona. Pořádně na sebe upozornila v Padesáti odstínech šedi a také po boku Johnnyho Deppa v gangsterce s názvem Black Mass. Zažila úspěšnou filmovou sezónu a letos na ni chce nepochybně navázat. V této romantické komedii se za pomoci své poněkud svérázné kamarádky má naučit, jak začít žít nezávazně a „single“.My image 3
Příběh je plný vtipných zápletek a momentů. Komediální schopnosti zde pořádně zúročila blonďatá baculka Rebel Wilson. Tento film je ideální jako začátek dámské jízdy a s kamarádkami po boku si ho určitě užijete. Čeká vás totiž komedie plná bizardních situací, vztahových zápletek a pořádná dávka amerického humoru.


Belmondo o Belmondovi
Pokud dáváte přednost životopisným předlohám a patříte mezi fanoušky legendárního Belmonda, jistě vás zaujme dokument, který jde v květnu do kin. Slavný herec v něm společně se svým synem projíždí místa, kde vznikaly jeho nejslavnější filmy. Ve snímku Belmondo se jednak dozvíte mnoho zajímavostí z natáčení, ale zároveň i uvidíte krásná města jako je Rio De Janeiro, Paříž, Řím i Riviéra. Je až neuvěřitelné, že tomuto herci bude za pár týdnů 83 let. Průřez jeho pestrým životem rozhodně stojí za shlédnutí.

My image 2

Další animák pro celou rodinu
A nakonec něco rodinného. Zde si na své přijdou i naši nejmenší. Jistě už jste slyšeli o „rozzlobených“ Angry Birds. V televizi je můžeme vídat v podobě animovaných příběhů, ještě známější jsou počítačové hry, kde tyhle ptačí nezbedníci „zabíjejí“ posmívající se prasata. Angry Birds milují malí i velcí, a právě tyto postavy nyní míří do kin v podobě animované komedie pro celou rodinu. Nebude chybět humor, napětí ani zajímavá zápletka. Angry Birds se opět utkají v boji se zelenými prasaty. Kdo vyhraje? Koukněte se sami.

My image 1

zdroj fotek:  freeman-ent.cz/ moviezone.cz/ kritiky.cz

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru