Hunter Holínky do deště i do kaluží

4. 11. 2016

Holínky Hunter patří mezi fenomény hned z několika důvodů. Jsou vyrobeny z přírodního kaučuku, tudíž budete mít nohy v suchu i při sebevětší průtrži mračen. Opravdu, jejich životnost mají otestovanou přímo na britských ostrovech, odkud samotná značka pochází. A co víc, právě Hunter ukázal, že holínky patří do města a jsou trendem, na který se jen tak nezapomene.

Věrnost 150leté tradici
Historie značky Hunter sahá až do roku 1856. Založil americký podnikatel Henry Lee Norri, který odkoupil ve skotském Edinburgu část tovární haly. S několika málo zaměstnanci se pustil do výroby holínek, v té době navržených ještě pro pracovní využití. Praktické obutí si pochvalovali hlavně vojáci, jednalo se o pevnou, nepromokavou a pohodlnou obuv.

My image 1Důležitým mezníkem značky se stal rok 1955, kdy vznikl nejslavnější model značky Hunter s názvem „Original green wellington“. Jednalo se o první ortopedicky tvarovanou obuv, která si rázem získala mnoho příznivců. Holínky poskytují maximální komfort s ohledem na designové zpracování. I po více jak 150 letech existence si značka drží vysoký standard a věrné zákazníky po celém světe. 

My image 2Jeden pár pro britskou královnu
Za léta svého působení si značka Hunter vysloužila celou řadu ocenění. Tím nejvýznamnějším je bezpochyby skutečnost, že holínky Hunter obouvá i celá britská královská rodina včetně královny. Všechny modely jsou vyrobeny z přírodního kaučuku, každý vyniká originálním designem a jsou  zpracované i do těch nejmenších detailů. Samozřejmostí je protiskluzová podešev a vysoká odolnost proti vlhkosti a špíně.

My image 3Holínky Hunter, Kabát Tom Tailor, Kabelka Coccinelle

Holínky nosívala i princezna Diana, když chodila venčit své psí mazlíčky. V současné době je můžeme vídat na krásné vévodkyni Kate a dokonce i princi Williamovi. A jak je známo, co nosí britská královská rodina, nosí celý svět. Vidět je můžeme i na módní ikoně Kate Moss nebo Nicole Kidman.

My image 4Zdolejte i tu nejhlubší kaluž
Nejsou holínky jako holínky. Hunter vyrábí i takové, které na první pohled připomínají spíše kozačky. Můžete si vybrat z nepřeberného množství různých designů, s přezkou nebo bez, nízké či vysoké. Velmi oblíbené jsou „hunterky“ v jezdeckém stylu. V sychravých podzimních a zimních dnech budou  k nezaplacení. Od teď už nebude šlápnutí do hluboké kaluže utrpení, ale krok jako každý jiný!

Uložit

Uložit

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru