Poznejte COCCINELLE tradici italského řemesla

29. 12. 2016

Když jde o krásné kabelky, není jich nikdy dost. Takové přináší i značka Coccinelle. Na konci 70. let se v italském městečku Parma zrodila značka, jejíž začátky nebyly jednoduché. Výsledky usilovné práce se však dostavily a umění, které tehdy rodina Mazzieri započala, dnes znamená jméno, jenž zná celý svět.   

Láska na první pohled
Kabelky Coccinelle poznáte na první pohled. Značka se specializuje na výrobu kožených kabelek a doplňků. Velmi rychle si získala pozornost nejen v Itálii, ale také dalších zemích po celém světě. Styl Coccinelle je synonymem kvality a elegance. Není proto divu, že si kabelky a doplňky této značky oblíbily ženy se smyslem pro vkusný způsob oblékání a luxus. Osobité modely si zamilovaly například Twiggy, Cher, Yoko Ono či Sienna Miller.

My image 1

Společnost se věnuje také charitativním činnostem. Pro tuto příležitost navrhla speciální limitovanou edice kabelek v ceně 150 dolarů. Utržená částka pak putovala na charitativní účely pro nadaci Casa per Piccoli Angeli.


My image 2

V jednoduchosti je Coccinelle
Značka Coccinelle investuje nemalé peníze do výzkumu a inovativních technologií použitých při výrobě kabelek a doplňků. Každý produkt vyrábí z kvalitních materiálů. S oblibou používá kůži té nejvyšší jakosti a klade důraz na detail. Kabelky mají jednouchý design a jdou ruku v ruce s aktuálními módními trendy. Předtím, než se jakákoliv z nich dostane na pulty butiků, musí projít přes kontrolní a řídící normy, které potvrdí, že poctivá tradice výroby si drží svou laťku opravdu vysoko.  Vyjma kabelek najdete v portfoliu značky také krásné a stylové peněženky, pásky, sluneční brýle, hodinky, šperky nebo šátky. 

My image 3Kabelka CoccinelleKabát SIlvian HeachKotníková obuv Steve Madden

Potřebujete novou kabelku? Vyberte si z nabídky Coccinelle
Pokud si chcete dny zpříjemnit nákupy, můžete vybírat kabelku Coccinelle z kolekce podzim/zima 2016. Coccinelle je nevšední, inovativní, rozmanitá a zároveň zcela jednoduchá. Drží se svých osvědčených pravidel, ale přesto je nekonvenční. Nenajdete v ní jen kabelku, ale lásku k tradici, vztah k preciznosti a touhu mít jednu z nich neustále při sobě.

My image 4

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru