S láskou pro tebe, mami

2. 5. 2017

Blíží se Den matek. Svátek, který vzdává hold ženám, které nás přivedly na svět, s láskou o nás pečují a jsou tu pro nás, vždy když je potřebujeme. Je to den, kdy oslavujeme ty největší super hrdinky každodenního života. Máme pro vás pár tipů, jak můžete svou milovanou maminku potěšit, ať už na Den matek, nebo kdykoliv jindy.

Pár tipů na originální dárek
Připravili jsme pro vás malou inspiraci v podobě krásných kusů oblečení a luxusních doplňků, které k sobě navzájem hezky ladí. Nechte se okouzlit jednoduchostí a elegancí.

My image 1Brýle, kabelka, džíny, halenka, peněženka

Pro ženy, které milují klasiku vřele doporučujeme eleganci v podobě Tommyho Hilfigera. Naším favoritem pro dokonalý dárek je halenka Alice v pastelově růžové. Nejste velkým fanouškem růžové? Nevadí. Co takhle nedbalá elegance v podobě roztrhaných džín. Tento módní kousek od značky Pinko zaujme na první pohled. Naprosto perfektní pro jarní outfit, co říkáte?

Módních doplňků není nikdy dost. Svojí maminku můžete potěšit ikonickými brýlemi značky Just Cavali. Peněženka Calvin Klein je prostorná, elegantní a trendy. Navíc nemusíte riskovat s výběrem velikosti. A jako třešinku na závěr jsme si pro vás nechali naprosto dokonalou kabelka Trussardi Jeans. Pokud stále hledáte, podívejte se do naší kolekce inspirované Dnem matek.

Střípky z historie
Svátek matek se slaví po celém světě. V Čechách byl Den matek stanoven na pevné datum na 14. května.

Svátky , které vzdávaly hold ženám, mají ve světě dlouhodobou tradici. Oslavování matek se tradoval již v antice. Později ho také slavili v Anglii, kdy se slavily takzvané „Mateřské neděle“. Teprve ve 20. století byl pojat jako mezinárodní den a začal se slavit pravidelně. V ČR jej slavíme od roku 1923, nicméně s příchodem komunismu jej vytlačil Mezinárodní den žen (MDŽ). Teprve po roce 1989 jej opět lidé slaví s radostí a svobodou.

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru