Pánské siluety Jak je nejlépe obléknout

28. 10. 2015

Podmínkou dobrého vkusu je vědět, jak správně obléknout všechny křivky vašeho těla. Pak už při nákupu nemůžete udělat chybu. A co muži a jejich postavy? Pánové, víte, co nejvíce sluší vaší siluetě? 

OBRÁCENÝ TROJÚHELNÍK

My image 1

Mikina Cycle / Jeansy / Boty Napapijri / Pásek Replay

Pro muže s postavou obráceného trojúhelníku jsou charakteristická velmi široká ramena a úzký pas. Vyhněte se upnutým střihům a zaměřte se na zvýraznění dolních partií těla – pasu a nohou. Budou vám slušet velké kapsy, výrazné pásky, pruhy přes břicho a odvážné vzory na kalhotách. Z naší nabídky jsme pro vás vybrali Cycle mikinu, jejíž potisk chytře odvádí pozornost od ramen. Výrazně barevné tenisky už jsou jen chytrým detailem.

OBDELNÍK

My image 3

Pánské košile / Jeansy Replay / Boty Gant / Šátek Armani Jeans

Typ postavy, u které je třeba se orientovat právě na ramena a jejich optické rozšíření. Zvolte košile střihu fit slim a vypasovaná saka, která vám ramena přirozeně zvětší. Nohavice u kalhot ponechte rovné a doplňte je úzkými „chelsea boots“ – s těmi nikdy neuděláte chybu. Slušet vám budou pestré vzory na rukávech a určitě rozšiřte vaší sbírku šál a šátků jako je třeba tento od Armani Jeans

TROJÚHELNÍK

My image 2

Tričko Franklin&Marshall / Jeansy Diesel / Kšiltovka Franklin&Marshall / Boty Gant

Pro trojúhelník je charakteristické větší bříško, které ale můžeme lehce zamaskovat. Pruhovaná trička by se tak vaším nejoblíbenějším kusem oblečení určitě stát neměla. Zaměřte se na zvýraznění ostatních částí těla. Vybrali jsme pro vás tričko Franklin&Marshall, jehož skvělý potisk vaší problematickou partii maskuje a naopak upozorňuje na ramena. Klaďte důraz na výraznost bot a ostatních doplňků – jako čepic a klobouků.

LICHOBĚŽNÍK

My image 4

Mikina DSQuared2 / Jeansy DSQuared2 / Boty Tommy Hilfiger / Ponožky Happy Socks

Nejideálnější z postav, které je vše dovoleno. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli střih či vzor, vaše postava vám rozhodně nebude klást limity. Pánové, pokud je řeč právě o vás, máte skvělou příležitost pro experimentování s novými trendy a volnou ruku při výběru oblečení. Vyzkoušejte veselou mikinu se zábavnými výšivkami, a džíny s jednobarevnými teniskami „rozbijte“ pestrým vzorem ponožek. Můžete si to dovolit.

 

Mohlo by vás zajímat

Nahoru