Stážista Film o módním e-shopu a životních zkušenostech

2. 11. 2015

Nový snímek režisérky Nany Meyers (autorka filmů Nějak se to komplikuje či Lepší pozdě nežli později) slibuje příjemnou podívanou z prostředí internetového obchodu s módou. Proto jsme si ho nemohli nechat ujít ani my. 

Zmiňovaná režisérka své filmy ráda točí o vztazích mezi mužem a ženou. V případě Stážisty se ale nejedná o romantický příběh dvou hlavních hrdinů. On je sedmdesátiletý vdovec, ona zakladatelka úspěšného módního e-shopu. Ben Whittaker (Robert De Niro) je důchodce, kterému nestačí vyplňovat volný čas kurzy mandaríštiny ani hodinami jógy. Naplnění chce najít ve skutečném zaměstnání. Stane se proto stážistou v novém internetovém obchodě, kterému šéfuje Jules Ostin (Anne Hathaway). Ta ho v první polovině filmu ignoruje, v té druhé jí Benovi životní zkušenosti a gentlemanské zvyky začínají imponovat. Ve chvíli, kdy se střetnou její kariérní cíle s těmi soukromými, dojde na Benovu chvíli konečně Jules pomoci.

Stážista je pohodový film, který není chudý ani o inteligentní humor. Skvělé výkony oscarové Anne Hathaway i veterána Roberta De Niro film skvěle táhnou. Nezaostává ani scénář, který je svižný, vyvážený mezi vtipem a chvilkami, ve kterých je třeba vytáhnout kapesník. 

Malou perličkou na závěr je zajímavost, že ve filmu si zahrála i adoptivní dcera De Nira – Drena. Ta pracovala nejen jako modelka, ale i v módním domu Giorgia Armaniho.  

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru