CR7 PRÁDLO NAVRŽENÉ CRISTIANEM RONALDEM

9. 11. 2015

Slavné osobnosti se do módního průmyslu vrhají celkem často. Mezi všemi je ale jen málo mužů, jejichž značka by byla tak úspěšná, jako oni sami. Cristianovi Ronaldovi se to však podařilo a jeho brand CR7 se stal jedním z nejúspěšnějších výrobců spodního prádla.   

Nejslavnější fotbalista světa se v roce 2006 spojil s newyorským designerem Richardem Chaiem, který svou kariéru začínal i u módního domu Armani. Od samého začátku Cristiano kladl důraz na pohodlnost, praktičnost a naprostou svobodu v pohybu. Se svým dvorním návrhářem následně oslovil dánskou manufakturu JBS Textile Group, která je od roku 1939 rodinným podnikem a jedničkou ve svém oboru ve Skandinávii. I díky nim je CR7 řada luxusního pánského prádla s perfektním střihem.

 

My jsme si oblíbili ty nejprodávanější produkty, mezi které patří klasické boxerky s pohodlnou elastickou gumou a vzorem CR7. Dále barevné sportovní ponožky, které jsou vyrobeny i v luxusně střízlivých barvách. Ronaldovi se s miliony fanoušky na sociálních sítích podařilo oslovit muže i chlapce po celém světě, kteří ho obdivují jako sportovce, a milují pro jeho módní styl. Se značkou CR7 si tak mohou splnit svůj sen, který vznikl s vysokými nároky.

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru