Slunce svítí celý rok a styl je styl

21. 11. 2015

Taky si pamatujete dobu, kdy se na Vás ostatní dívali s podivem, pokud jste si na podzim, ač ve slunném počasí, vzali sluneční brýle? Doby minulé pominuly a dnes je optika důležitým designovým doplňkem.

My image 1

Čepice Franklin & Marshall/Svetr Tom Tailor/Vesta Tom Tailor/Jeansy Pepe Jeans/Brýle Ray Ban

Výběr slunečních brýlí samozřejmě záleží na mnoha faktorech. Řekli bychom, že při jejich pořizování by neměla být rozhodující cena. Je nutné myslet v prvé řadě na své zdraví. Protože pro Vás tady v BIBLOO pracujeme dnem i nocí, můžeme z osobních zkušeností říct, že investice do brýlí se vyplatí každým coulem a bezpečnost spolu s ochranou rohovky, jsou doslova k nezaplacení. 

My image 2

Čepice Replay/Brýle Ray Ban/Cardigan Tom Tailor

Pak se rozhodně řeší příležitost nebo aktivita, na kterou sluneční brýle budete používat, ale protože my máme rádi stylovky a řešíme tu hlavně módu a zejména městskou, tak je to v režii Vašeho vkusu. Dnes máme neskutečný výběr zboží a najít slušivou optiku, není problém.

My image 3 

Jasnou klasikou je Ray Ban . Brýle typu wayfarer sluší každému obličeji. Původní, klasické jsou matně černé s průhlednými skly, ale dnes jsou moderní všelijaké barevné kombinace. I kdybyste zrovna neměli svůj den, wayfarery z Vás udělají filmovou hvězdu.

 

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru