Fashion Week plný zážitků. Vytvořili jsme jeden z nich.

8. 9. 2016

Celou Prahu na několik dní ovládla atmosféra osobitého stylu, přehlídek a velkých jmen českého módního průmyslu. Mercedes-Benz Prague Fashion Week je úspěšně za námi. Ani my jsme nezaháleli a vnesli do místa dění nový módní zážitek. Jak vypadala naše účast na jedné z nejočekávanějších akcí roku?

Byla to show s velkým S, bylo to 14 českých designérů pod jednou střechou, byla to událost, na kterou jen tak nezapomeneme. BIBLOO CONCEPT STORE, který jsme v rámci Prague Fashion Weeku uspořádali, dal návštěvníkům příležitost nejen vidět, ale také nakoupit výběr z kolekcí lokální módy, a to v industriálním prostředí speciálně navrženém architektkou Nikolou Netušilovou.

My image 6

My image 2

My image 3Každý, kdo pop-up store navštívil si měl možnost odnést kromě nákupu i skvělé zážitky. Dostal příležitost osobně se sekat s designéry a třeba se i seznámit s dalšími lidmi s podobným zápalem pro módu. Pohodovou atmosféru dotvářel i každodenní hudební program, bar a moderní posezení přímo v obchodě.

My image 4

My image 5

My image 6Vytvořili jsme prostor, kde se mohl každý bez ostychu seznámit s originálními kousky nejznámějších českých návrhářů, detailně si oblečení, doplňky i kosmetiku prohlédnout, vyzkoušet a být tak blíže skutečné módě hodné přehlídkovým mol.

 

Uložit

Mohlo by vás zajímat

 • BIBLOO VIP
  Užívejte si nakupování s exkluzivními výhodami.
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma i v případě výběru dopravy BIBLOO EXPRESS.
 • Až 60 dní na vrácení
  Zboží můžete vrátit do 60 dní bez udání důvodu.
 • Doručení druhý den
  Při objednávce realizované do 14 hod. odesíláme zboží ještě tentýž den. Zboží byste tedy měli obdržet nejpozději do 2 pracovních dnů.
 • 222 701 000
  Jsme vám k dispozici
  v pracovní dny
  mezi 8:00 – 17:00 hod.
 • Ověřeno zákazníky
  Těší nás, že se k nám často vracíte, máme 99 % spokojených zákazníků.
Nahoru